Hakkımızda

Mia Makina Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. bölgemizdeki sanayi kuruluşlarımıza ham ve işlenmiş metal ürünleri ticareti, imalatı ve mühendislik hizmetleri vermek amacıyla 2009 yılında ticari hayatına başlamıştır. İşletmemiz Torbalı ve Bornova Doğanlar’da toplam 1500m2 kapalı 500m2 açık alanda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız teknolojik yatırımlarına hız vermiş ve ürün-makine-teknoloji-tesis yatırımlarına artan bir ivme ile devam etmiştir. Mia Makina, 2009 yılından bu yana edindiği tecrübe ve teknolojik gelişmelerle projelerinizi en kaliteli ve verimli ürüne dönüştürmek için tasarım, proje ve ürün analizleri yapmaktadır. Kalifiyeli uzman kadrosuyla ürünlerinizi talaşlı imalat hizmetleriyle en kaliteli şekilde üretmektedir.

Hakkımızda

Vizyon

Vizyonumuz, sürekli gelişen ve değişen dünya koşullarında kaliteli ürünlerden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri taleplerini karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, yenilikleri takip ederek sektördeki pazar payımızı artırmak, ürün kapasitemizi artırmak ve bütün bunları başararak kısa bir süre içerisinde sektörde marka haline gelmek en önemli hedefimizdir.

Hakkımızda

Misyon

Mia Makina Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kaliteli, güncel ve teknolojik ürünlerin üretimini ve kontrolünü sağlamak, müşterilerimize en iyi desteği sağlamak ve üretim kapasitemizi her geçen gün arttırmak en büyük görevimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm önceliklerimiz, seçkin müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Kalite

Tolerans dahilinde, spesifikasyona uygun ve görsel olarak kontrol edilen parçalar.

Zamanında Teslimat

Taahhüdümüz, kaliteli ürünleri söz verdiğimiz zamanda teslim etmektir.

Rekabetçi Fiyat

Üretim konusundaki uzmanlığımız sayesinde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.