Mia Makina

İNŞAAT

Talaşlı imalat, binalar, altyapı ve diğer inşaat projeleri için gerekli parçaların, bileşenlerin ve yapıların oluşturulmasında hassasiyet ve doğruluk sağlayarak inşaatta çok önemli bir rol oynar. Yıllar boyunca birincil odağımız olduğu için inşaat parçalarında öne çıkmaktayız. İzolasyon plakaları, ankraj plakaları, sabitleme plakaları ve ankraj cıvataları, saplama cıvataları vb. gibi ilgili tüm metal bileşenleri üretiyoruz.
Mia Makina

ENDÜSTRİYEL VANALAR

Talaşlı imalat, çeşitli endüstrilerdeki boru hatları ve proses sistemlerinde akışkanların (sıvılar, gazlar veya sulu harçlar gibi) akışını kontrol etmek için kullanılan temel bileşenler olan endüstriyel vanaların üretiminde kritik bir rol oynar. Endüstriyel vana pazarı; gelişen sanayileşme, altyapı gelişimi ve süreç otomasyonu ihtiyacı gibi faktörlerin etkisiyle sürekli genişleyen bir pazardır. Endüstriler gelişmeye ve büyümeye devam ettikçe, güvenilir akışkan kontrol çözümlerine olan talep de artıyor. Her türlü vana ve flanşı dökme ve işleme kapasitemiz mevcuttur.
Mia Makina

OTOMOTİV

Talaşlı imalat, otomotiv endüstrisinde araçların yapısı, çalışması ve performansının ayrılmaz bir parçası olan çeşitli bileşenlerin ve parçaların üretimi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Genel olarak, talaşlı imalat otomotiv endüstrisinde hayati bir rol oynar ve araçların performansı, güvenliği ve güvenilirliği için gerekli olan yüksek kaliteli bileşenlerin ve parçaların üretimine katkıda bulunur. Bağlantı kovanları, şaft bağlantıları, kelepçe plakaları ve diğer çeşitli bileşenleri üretiyoruz.
Mia Makina

MAKİNE SANAYİ

Makine sanayinde talaşlı imalat; makine ve ekipmanların yapımı, işletimi ve işlevselliği için gerekli olan çeşitli bileşenlerin ve parçaların üretiminde kullanılan temel bir süreçtir. Hidrolik presler gibi makineleri ve aletlerden pistonlara, pres yataklarına, koçlara vb. tüm bileşenlerini üretebiliriz. Ayrıca makine sanayinde kullanılan çeşitli bileşenleri de üretebiliyoruz.
Mia Makina

GEMİ İNŞAATI

Talaşlı imalat; gemi ve deniz araçları inşa etmek için gerekli olan çeşitli bileşenlerin ve yapıların imalatına, montajına ve bakımına katkıda bulunarak gemi yapımında önemli bir rol oynar. Gövde, kaburga ve plakalar gibi gövde bileşenleri ve pistonlar gibi motor bileşenleri sağlıyoruz. Ayrıca bazı bileşenleri orijinal özelliklerine geri döndürmek için onarım ve bakım hizmeti de sağlıyoruz.
Mia Makina

MADENCİLİK

Madencilik sektöründe hayati bir rol oynayan talaşlı imalat, mineral ve cevherlerin çıkarılması, işlenmesi ve taşınması için gerekli bileşen, ekipman ve araçları sağlar. CNC işleme bilhassa, madencilik ekipmanlarının ve bileşenlerinin üretiminde yüksek hassasiyet, verimlilik ve özelleştirme sağlayarak madencilik operasyonlarının güvenliğine, üretkenliğine ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunur.
Mia Makina

HAVACILIK

Talaşlı imalat, yüksek performanslı uçak ve uzay aracı bileşenlerinin olağanüstü hassasiyet, güvenilirlik ve güvenlikle üretilmesini sağlar. CNC işleme, özellikle havacılık ve uzay uygulamaları için gerekli olan katı toleransların ve kalite standartlarının elde edilmesinde kilit bir rol oynayarak havacılık teknolojisinin ilerlemesine ve uzayın keşfedilmesine katkıda bulunur. Uçakların yapısal bileşenlerinin ve motor bileşenlerinin üretimini sağlıyoruz.